Версія для друку

Депутати Львівської міської ради затвердили Програму заходів щодо підготовки національного спротиву на 2022-2024 роки

Під час засідання сесії Львівської міської ради депутати затвердили Програму заходів щодо підготовки Львівської міської територіальної громади до національного спротиву на 2022-2024 роки.

Метою Програми є формування патріотичної свідомості, розвиток патріотичного виховання дітей та молоді, захисту цілісності та суверенітету України в умовах загрози розгортання повномасштабних військових дій на території України.

Зокрема, Секретар Львівської міської ради Маркіян Лопачак повідомив: «Це – наш план для підготовки міста до військових дій і інших надзвичайних ситуацій. Програма розрахована на три роки і працюватиме за трьома напрямками. Розраховувати тільки на себе і не сидіти склавши руки – це найкраща гарантія нашої з вами безпеки. Тому навчаймося нового і не втрачаймо впевненості у своїх силах. Переможемо!»

Додамо, що відповідно до Програми навчання буде відбуватися у трьох напрямках:

Перший — навчання і підготовка населення. Стрілецькі вишколи та тренінги із домедичної допомоги мають бути доступними для всіх охочих.

Другий напрямок — підтримка і забезпечення батальйонів тероборони, які будуть діяти у Львівській області. Мусимо допомагати, наскільки це дозволить нам наш бюджет.

І третій напрямок — облаштування необхідної інфраструктури.

 

 

 

 

 

 

17.02.2022