Версія для друку

Знання, які можуть врятувати життя

У Львівській міській раді провели базові курси першої медичної допомоги для працівників  Департаменту «Секретаріат ради».

Фахівці вчили, як швидко зупинити кровотечу, накласти жгут, зробити штучне дихання, непрямий масаж серця та як діяти у надзвичайних ситуаціях.

За словами Секретаря Львівської міської ради Маркіяна Лопачака: «Ніхто з нас напевне не знає, чи вдасться ворог до повномасштабної війни і чи знадобляться простим громадянам якісь особливі вміння. Але навики надання домедичної допомоги мати повинні всі. Адже навіть у буденному житті може скластися ситуація, коли ці найпростіші знання врятують життя вашим рідним, близьким або й незнайомцеві посеред вулиці».

Під час навчання лікар-хірург Дмитро Поштарський розповів:

«Навики  домедичної  допомоги в умовах сьогодення є надзвичайно важливими для кожного, адже війна триває уже 8 років, тому вміння надати допомогу (зупинити кровотечу, накласти пов'язку, тощо) є необхідним для всіх. Дякую Департаменту «Секретаріат ради» за  плідне навчання».

Як зауважив голова депутатської комісії охорони здоровя та  соціального захисту Валерій Веремчук: «Ми отримали багато корисної інформації, яка допоможе зорієнтуватися і вижити у випадку загрози: як  надавати першу домедичну допомогу. Ці навики  потрібно знати кожному».

Нагадаємо, що Львівська міська рада готується проводити відповідні тренінги для всіх охочих у різних районах міста. Для цього будуть задіяні районні адміністрації, медіатеки та школи.

 

 

 

 

 

16.02.2022