×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Наглядова комісія по парках Львова розпочне свою роботу у березні, – Марія Чижишин

Наглядова комісія по парках Львова розпочне свою роботу у березні. Вона збиратиметься раз на місяць і буде тримати на контролі вирішення проблем парків і скверів Львова та втілення концепції їх розвитку. Про це розповіла Марія Чижишин, депутатка «Голосу», заступниця голови комісії екології, природокористування та енергозбереження ЛМР.

Створення такої ради з представників громади, влади, експертного середовища та депутатів Марія Чижишин ініціювала ще 2021 року.

10 лютого 2022 року на зустрічі з Олександрою Сладковою, керівницею відділу управління екології та природних ресурсів департаменту містобудування ЛМР, погодили загальні положення функціонування наглядової комісії з питань залучення громади до питань розвитку парків і скверів Львівської МТГ.

Ці положення тепер має затвердити комісія екології, природокористування та енергозбереження ЛМР. Відтак вже з березня наглядова рада по парках Львова розпочне свою роботу.

«Наглядова рада виконуватиме кілька функцій. Формуватиме концепції та стратегії розвитку парків та скверів, вирішуватиме проблеми, які вже є у парках, зокрема ті, на які скаржаться місцеві мешканці, контролюватиме якість робіт у парках та скверах. І найважливіше – небайдужі львів'яни теж зможуть долучитися до вирішення питань, які турбують громаду», – розповіла Марія Чижишин.

До складу наглядової ради входитимуть члени комісії екології, представники громади, члени департаментів екології та представники ЛКП «Зелений Львів». Вона збиратиметься раз на місяць, щоб тримати на контролі вирішення проблем та допомагати спільно втілювати концепцію розвитку парків.

 

 

 

 

 

 

11.02.2022