Версія для друку

Депутати ЛМР від Самопомочі взяли зброю до рук

На стрільбище поблизу Львова поїхали відразу кілька депутатів Львівської міської ради: Андрій Стець, Анна Дідух, Юля Хомчин, Андрій Закалюк, Євген Бойко, Вікторія Довжик, Юрій Лукашевський та Дмитро Колесник. Схожі навчання проходять зараз освітяни, працівники комунальних підприємств у рамках Програми національного спротиву. Депутати Самопомочі на полігон поїхали ж за власні кошти.

За словами інструктора Маркіна Сергія, навчити стріляти можна кожного. Але незалежно від досвіду, усі заняття на полігоні починаються однаково - із правил поводження зі зброєю. Потім слухачі проходять інструктаж від працівників стрілецького клубу, і вже аж тоді йдуть на рубіж.

“В житті треба все вміти. Не обов'язково все використовувати, але мати такі навички при такому сусідові — ми змушені. Так, не всім людям це підійде, але щоб це знати, треба це спробувати. Тому ми з депутатами і поїхали на полігон, аби перевірити у першу чергу себе,” — каже керівниця фракції Об'єднання Самопоміч у Львівській міській раді Вікторія Довжик.

Депутатів міськради поділили на декілька груп. Одні пішли випробовувати високоточну зброю з оптичним прицілом, інші — на карабіни. Заняття тривало приблизно 2 години.

 

 

 

 

 

 

 

 

10.02.2022