×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Про передачу житлових будинків з балансу військової частини, реорганізацію ЛКП «Залізничнетеплоенерго», - з комісії комунального майна

На комісії комунального майна, ресурсів та історичного середовища депутати розглянули звернення  Західного територіального управління  Нацгвардії України  МВС України про передачу дев’яти  житлових будинків у Винниках з балансу військової частини 4114 Нацгвардії України в комунальну власність міста.

Голова комісії Сергій Івах зауважив, що за інформацією департаменту житлового господарства, більшість квартир у цих будинках передано у приватну власність мешканців, які там проживають.

«Ми підготували виважену відповідь, яка базується на тих рішеннях, які сьогодні надав департамент житлового господарства. Є певна процедура, яка має бути дотримана. Мешканці повинні звернутись до Міністерства внутрішніх справ  щодо списання з балансу військової частини дев’яти житлових будинків, із дотриманням порядку списання. Водночас міська влада має зробити все для того, щоб процедури відбулись якомога швидше і мешканці могли створити ОСББ та провести ремонти будинків».

Також на комісію комунального майна звернулось ЛКП «Залізничнетеплоенерго» щодо недоцільності  їхнього приєднання до ЛМКП «Львівтеплоенерго».

За словами Сергія Іваха, відбулась зустріч з представниками профспілки ЛКП «Залізничнетеплоенерго». Комісія комунального майна ініціює звернення до всіх голів фракцій, депутатських комісій щодо проведення спільної наради з цього питання із залученням працівників підприємства.

У зверненні йдеться: «Колектив підприємства переконаний, що реорганізація,  окрім звільнення кваліфікованих працівників, ускладнить роботу новоствореного підприємства та збільшить наявність вже існуючих проблем в теплопостачанні м. Львова, а отже не є доцільною та не буде економічно ефективною».   

«Головне завдання, щоб після реорганізації не постраждали люди, які працюють на цих підприємствах. Наша комісія ініціює звернення до всіх голів фракцій, депутатських комісій щодо вирішення цього питання, адже цей лист адресовано до них всіх. Хочемо зрозуміти  позицію керівників, що є в основі злиття двох підприємств? Ми повинні почути аргументовані відповіді стосовно показників, які після реорганізації мають покращитись. Адже основні витрати з нашого бюджету йдуть на комунальні підприємства».