×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 68
Неможливо завантажити XML-файл

Конкурси для ГО

kskp.pngПитання співпраці Львівської міської ради та громадських організацій регламентується ухвалою Львівської міської ради від 16.02.2009р. № 2334 «Про затвердження Комплексної програми підтримки громадських організацій».

Метою Програми є залучення громадських організацій до участі у місцевому самоврядуванні та виконання завдань міської ради щодо розв'язання соціально-економічних проблем розвитку міста, а також створення сприятливих передумов для розвитку громадських організацій шляхом надання їм практичної, методичної і фінансової підтримки.

На виконання Програми управління «Секретаріат ради» щорічно проводить конкурс на відшкодування орендної плати для громадських організацій та конкурс соціально-культурних проєктів.

Мета конкурсу -  залучення людських та матеріальних ресурсів громадських організацій і впровадження інноваційних підходів до реалізації соціально-економічної та культурної політики на муніципальному рівні.

Відбувається згідно з Програмою надання фінансової підтримки громадським організаціям на реалізацію соціально-культурних проєктів «Зробимо Львів кращим», затвердженої ухвалою Львівської міської ради № 130 від 04.02.2016 року

Конкурс соціально-культурних проєктів проводиться щорічно з 01 по 21 грудня.

Конкурсанти подають проєкти, які планують реалізовувати у наступному році.

Згідно Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям на реалізацію соціально-культурних проєктів «Зробимо Львів кращим»  конкурс охоплює такі галузі «Культура», «Туризм», «Освіта», «Соціальний захист», «Розвиток громадянського суспільства», «Інформаційні технології та інновації», «Поводження з відходами», «Охорона здоров’я», «Молодіжна політика», «Спорт», «Екологія», «Особистісний розвиток», «Підприємницькі ініціативи».

Щорічно перед оголошенням конкурсу профільні управління подають рекомендації щодо тематики соціально - культурних проєктів.

Інформацію про початок конкурсного відбору оприлюднює управління “Секретаріат ради“ через розміщення на web-сторінці міської ради ( https://city-adm.lviv.ua/announcement ) та публікації у друкованому засобі масової інформації оголошення.

Для максимального спрощення процедури подання документів, аплікаційну форму встановленого зразка необхідно лише надіслати на електронну скриньку конкурсу.

Управління «Секретаріат ради» приймає, опрацьовує подані на конкурс проєкти, а також розподіляє їх між профільними управліннями Львівської міської ради.

До складу комісії включаються або секретар ради, або профільний заступник міського голови, або керуючий справами виконкому, директор профільного департаменту, начальник управління “Секретаріат ради“ та директор комунальної установи Інституту міста.

Додатково залежно від галузі проектів, які підлягають розгляду,  до складу конкурсної комісії включаються усі члени профільної постійної депутатської комісії, по два представники від відповідного профільного управління та по два представники від профільної громадської ради (за умови, що така створена на момент проведення конкурсу).

Для розгляду соціально-культурних проектів у галузі розвитку громадянського суспільства до складу конкурсної комісії додатково включаються по одному представнику від постійної комісії гуманітарної політики, постійної комісії законності, свободи слова та депутатської етики і постійної комісії культури, молодіжної політики та спорту.

Комісію очолює або секретар ради, або профільний заступник міського голови, або керуючий справами виконкому. Заступником голови комісії та секретарем комісії є директор відповідного профільного департаменту і начальник відповідного профільного управління (залежно від галузі проектів, які підлягають розгляду).

За результатом оцінки конкурсна комісія визначає рекомендований перелік соціально-культурних проєктів громадських організацій і розмір їх фінансової підтримки за рахунок коштів міського бюджету м. Львова.

На підставі протоколу засідання конкурсної комісії з переліком підтриманих комісією соціально-культурних проектів громадських організацій секретар комісії готує та подає на розгляд виконавчого комітету проект рішення про затвердження переліку соціально-культурних проектів громадських організацій і розміру їх фінансової підтримки за рахунок коштів міського бюджету м. Львова у відповідній галузі.

Із результатами минулих конкурсів можна ознайомитись тут.


b_273_143_16777215_00_images_Громадська_участь_Колективне-фінансування-проєктів.jpg

Це можливість для неприбуткових організацій та установ комунальної власності отримати від Львівської міської ради співфінансування у розмірі від 20 000 до 100 000 гривень на проект, що отримав фінансову підтримку мешканців на інтернет-платформі колективного фінансування.

Колективне фінансування проектів може охоплювати такі галузі «Культура», «Туризм», «Освіта», «Соціальний захист», «Розвиток громадянського суспільства», «Інформаційні технології та інновації», «Поводження з відходами», «Охорона здоров’я», «Молодіжна політика», «Спорт», «Екологія», «Особистісний розвиток», «Підприємницькі ініціативи».

Правила колективного фінансування визначає Програма колективного фінансування соціально-культурних проєктів у м. Львові, затверджена ухвалою Львівської міської ради № 6529 від 04.09.2020 року. 

Подати проект можуть неприбуткові організації та установи комунальної власності - громадські організації, благодійні фонди, народні доми, парки і тд., крім релігійних організацій та політичних партій.

Загальний розмір проекту може становити до 200 000 грн.

Розмір співфінансування від Львівської міської ради може становити до 100 000 грн.

 Для участі у Програмі необхідно:

 • Зареєструвати проєкт на інтернет–платформі колективного фінансування Startera.
 • Коли проєкт зібрав 10 % необхідних для його реалізації коштів, автор проєкту подає електронне звернення встановленого зразка до управління «Секретаріат ради» ЛМР щодо отримання співфінансування на скриньку [email protected]
 • Звернення розглядає конкурсна комісія, в разі позитивного рішення якої визначається рекомендована сума співфінансуваня.
 • Тим часом автор проєкту збирає решту суми на інтернет – платформі у задекларований ним термін, але не більше 60 днів з часу прийняття рішення.
 • Після збору необхідної суми та отримання підтвердження фінансування від оператора інтернет-платформи, автор укладає договір на реалізацію проєкту з профільним управлінням. 

 Фінансова підтримка для реалізації соціально-культурного проєкту може надаватись через перерахування коштів на розрахунковий рахунок автора проєкту відкритий у банку, який створений і діє на території України (за умови підписання актів виконаних робіт) або перерахування коштів на рахунок автора проєкту, відкритий в органах Державного казначейства України (за умови набуття автором проєкту статусу отримувача бюджетних коштів).

У рамках Програми фінансуються проєкти, реалізація яких можлива протягом одного бюджетного періоду.

Як правило, за рахунок коштів Львівської міської ради фінансуються так звані “м’які”  видатки: рекламні, інформаційні та поліграфічні послуги, витрати на оренду приміщень для проведення заходів, придбання витратних матеріалів та канцтоварів  і тд.

За додатковою інформацією просимо звертатись у відділ громадського партнерства управління «Секретаріат ради», за адресою: пл. Ринок, 1, каб. 539, тел. 297-57-63 або на електронну скриньку: [email protected] 

 

Мета конкурсу - створення сприятливих передумов для розвитку громадських та інших неприбуткових організацій, які виконують суспільно значимі для міста функції, через забезпечення користування ними приміщеннями, що перебувають у власності територіальної громади міста Львова, відповідно до їхньої статутної діяльності.

Конкурс проводиться щорічно з 01 лютого по 25 лютого.

Учасниками конкурсу можуть бути громадські та інші організації, які офіційно зареєстровані відповідно до вимог законодавства України як неприбуткові, виконують суспільно значимі для міста функції та орендують приміщення, що перебувають у власності територіальної громади м. Львова. В заявника повинна бути відсутня заборгованість по орендній платі за минулий рік.

Учасниками конкурсу не можуть бути громадські та інші неприбуткові організації, які: мають заборгованість за попередній календарний рік; використовують приміщення менше одного року з моменту підписання договору оренди; сплачують орендну плату за пільговими умовами.

Для участі у конкурсі заявникам необхідно:

Заповнену реєстраційну картку учасника конкурсу, завірену печаткою організації та підписом керівника, необхідно подати на ім’я начальника управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради через Центр надання адміністративних послуг міста Львова.

«Щорічний звіт про діяльність громадської організації — одержувача пільгової оренди та про використання приміщення що перебуває у власності територіальної громади м. Львова»

Управління «Секретаріат ради» узагальнює подану громадськими організаціями інформацію, у разі потреби проводить огляд приміщень та подає узагальнену інформацію і документи на розгляд конкурсної комісії.

До складу комісії входять : заступник міського голови з гуманітарних питань (голова комісії), начальник управління комунальної власності департаменту економічного розвитку (заступник голови комісії), представник управління “Секретаріат ради“ (секретарем комісії), а також - представники постійної комісії культури, молодіжної політики та спорту, постійної комісії гуманітарної політики, постійної комісії з питань комунальної власності, постійної комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова, управління “Секретаріат ради“, управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики, управління молодіжної політики департаменту гуманітарної політики, управління спорту департаменту гуманітарної політики, управління культури департаменту гуманітарної розвитку.

Конкурсна комісія розглядає подані заявки, враховуючи наступні критерії:

 • Перелік видів діяльності, важливість та актуальність для міста соціальних функцій, які здійснює громадська організація.
 • Виконання громадською організацією проєктів та заходів, у тому числі спільних з виконавчими органами міської ради, протягом попереднього року.
 • Перелік запланованих проєктів та заходів, у тому числі спільно з виконавчими органами міської ради.
 • Фінансові показники діяльності громадської організації за попередній рік.
 • Цільовий характер використання та внесок громадської організації у поліпшення технічного стану приміщення, що орендується.

За результатами розгляду конкурсна комісія визначає рекомендований перелік громадських організацій та орендованих приміщень із зазначенням розміру фінансової підтримки на поточний рік.

Конкурс проводиться відповідно до Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям для покриття видатків на оренду приміщень, затвердженої ухвалою Львівської міської ради № 131 від 04.02.2016 року

Також в рамках даної Програми діє можливість встановлення пільгової орендної плати в розмірі 1 грн. за 1 кв. метр в місяць.

Можливість встановлення пільгової орендної плати в розмірі 1 грн. за 1 кв. метр в місяць реалізується за рішенням міської ради, за попереднім погодженням з вище згаданою Конкурсною комісією.

Прийом заявок щодо встановлення пільгової орендної плати з 01 по 25 лютого

Важливо, що встановленню пільгової орендної плати має передувати участь громадської організації у Програмі надання фінансової підтримки громадським організаціям для покриття видатків на оренду приміщень не менше одного року та з розміром відшкодування не менше 80% від розміру орендної плати.

Для розгляду звернення щодо встановлення пільгової орендної плати Конкурсною комісією необхідно:

 • надіслати на електронну скриньку Конкурсної комісії [email protected]

«Щорічний звіт про діяльність громадської організації — одержувача пільгової оренди та про використання приміщення що перебуває у власності територіальної громади м. Львова»

За додатковою інформацією просимо звертатись у відділ громадського партнерства управління «Секретаріат ради», за адресою: пл. Ринок, 1, каб. 539, тел. 297-57-63 або на електронну скриньку: [email protected]