×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Електронні петиції

b_369_287_16777215_00_images_Громадська_участь_petition.pngЕлектронна петиція – це особлива форма колективного звернення громадян до Львівської міської ради, що здійснюється через офіційний веб-сайт Львівської міської ради або інший визначений спеціалізований сайт за допомогою системи електронної ідентифікації особи. Петиція повинна стосуватися питань місцевого значення, віднесених до компетенції територіальної громади та органів місцевого самоврядування м. Львова. 

Суттєвою перевагою колективного звернення громадян у формі електронної петиції є насамперед зручність, оскільки зникає потреба фізично збирати підписи на підтримку петиції, стояти у чергах, звертатись до органів адміністрації. Достатньо зареєструватись, викласти своє звернення на сайті та спостерігати за кількістю голосів поданих на підтримку петиції. Також важливим є елемент публічності, адже електронну петицію, з моменту її оприлюднення,  може прочитати та підтримати кожен громадянин. З питанням, яке виносить автор (ініціатор) петиції, мають можливість ознайомитись представники ЗМІ, депутати та чиновники ще до набрання такою петицією необхідної кількості голосів.

Зверніть увагу: Петиція не може містити заклики до повалення конституційного ладу, порушення територіальної цілісності України, пропаганду війни, насильства, жорстокості, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, заклики до вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини, інформацію, яка принижує честь і гідність, права та законні інтереси осіб, матеріали та вислови, які становлять загрозу національним інтересам і національній безпеці України, матеріали та заклики, які містять передвиборну агітацію, рекламу товарів, робіт та послуг. Електронна петиція не може містити назву юридичної чи фізичної особи без її на це згоди.

В електронній петиції має бути викладено суть звернення, зазначено прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора) електронної петиції, адресу електронної пошти. На веб-сайті, що здійснює збір підписів, обов’язково зазначається дата початку збору підписів та інформація щодо загальної кількості та переліку осіб, які підписали електронну петицію. Відповідальність за зміст електронної петиції несе її автор (ініціатор).

Тимчасовий порядок подання та розгляду електронних петицій

Подати петицію 

Перелік петицій, на які триває збір підписів 

1. Про необхідність створення ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Торфовище Білогорща»

Ухвала \ Дорожня карта

2. Звільнити тротуар на Шота Руставелі від квітів

Ухвала \ Дорожня карта

3. Вимагаємо відмовитись від маршруток та перейти на електротранспорт і зручні автобуси!

Ухвала \ Стратегія розвитку ЛКП «Львівелектротранс»

4. НІ піскосуміші! Запровадити цивілізовані методи утримання вулиць в зимовий період

Ухвала \ Дорожня карта

5. Заборонити будівництво сміттєпереробного заводу на Пластовій 13. Знайти ділянку для будівництва за межами міста Львова

На пленарному засіданні Львівської міської ради 20 вересня 2018 року депутатами не підтримано проект ухвали на підтримку даної електронної петиції.

6. Зобов’язати власників собак прибирати екскременти за своїми вихованцями

Ухвала

7. Провести реконструкцію Палацу спорту «Україна» на вул. Мельника, 18

Ухвала

8. «НІ!» - забудові 100-річних ґрунтових кортів на Мельника, 18!

На пленарному засіданні Львівської міської ради 20 вересня 2018 року депутатами не підтримано проект ухвали на підтримку даної електронної петиції.

9. Організація кімнат матері та дитини в амбулаторіях та поліклініках міста.

Ухвала

10. Побудувати комплекс із переробки відходів у Львові

На пленарному засіданні Львівської міської ради 20 вересня 2018 року депутатами не підтримано проект ухвали на підтримку даної електронної петиції.

11. Запустити комунальний великогабаритний громадський транспорт до смт. Брюховичі.