×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 128
Неможливо завантажити XML-файл

Помічники депутатів

Перелік помічників-консультантів депутатів Львівської міської ради VII скликання

ПІБ депутата

ПІБ помічника-консультанта

1.               

Адамик Петро Михайлович

Савейчук Юлія Михайлівна

Приходько Олеся Михайлівна

Журавська Христина Василівна

2.               

Бербека Назарій Володимирович

Курило Юрій Іванович

Заблоцька Марія Теодорівна

3.               

Бойко Євген Теодозійович

Чупило Олег Олегович

Гаврилишин Василь Володимирович

4.               

Василишин Олег Михайлович

Кривун Світлана Григорівна

5.               

Васюта Неля Мирославівна

Кідик Ігор Ярославович

6.               

Веремчук Валерій Миколайович

Баб'як Володимир Васильович

Медвідь Оксана Владиславівна

Добуш Юрій Тарасович

Почаєвець Володимир Юрійович

7.               

Возняк Олекса Орестович

Симовоник Дмитро Дмитрович

Герасимович Діана Ярославівна

Стефанюк Юлія Михайлівна

Воробей Володимир Георгійович

Гамалай Василь Ярославович

8.               

Ворко Тарас Ігорович

Маршук Анна Анджиївна

Олійник Анна Романівна

Сможаник Андрій Богданович

Костишин Андрій Богданович

Кисельова Христина Валентинівна

9.               

Гаразд Володимир Петрович

Данилюк Світлана Валентинівна

Терлецька Ірина Іванівна

10.           

Герич Гнат Ігорович

Устименко Марія Валентинівна

Павлій Юрій Іванович

11.           

Гой Володимир Богданович

Березюк Евеліна-Анастасія Андріївна

Солонинко Ігор Іванович

Петровський Святослав Володимирович

Голида Назар Ярославович

12.           

Гринів Юрій Олексійович

Ситник Трас Ігорович

Алиськевич Ірина Адріанівна

Пищула Тарас Михайлович

Рабченюк Микола Анатолійович

13.           

Грицевич Роман Євгенович

Кухарський Володимир Романович

Мачіха Мирослав Володимирович

Киричук Наталя Володимирівна

Верхівська Марта Петрівна

14.           

Гутник Андріян Юрійович

Кушпель Тетяна Вікторівна

Спісак Василь Богданович

15.           

Давидович Любов Павлівна

Філіпішин Максим Валерійович

Зільник Віталій Михайлович

Бочкарьова Надія Володимирівна

16.           

Динік Оксана Вікторівна

Курус Михайло Миколайович

17.           

Дідух Михайло Олексійович

Кіндрат Костянтин Кирилович

Коропісь Андрій Михайлович

Воронюк Володимир Миколайович

Єгорова Оксана Михайлівна

18.           

Довжик Вікторія Вікторівна

Сулим Ірина Юріївна

Дема Антон Валерійович

Сало Ірина Володимирівна

19.           

Доскіч Віктор Вікторович

Гой Степан-Андрій Богданович

Потюк Юрій Борисович

20.           

Доскіч Остап Юрійович

Садова Ірина Степанівна

Копистинський Роман Юрійович

Черненко Оксана Євгенівна

Приймич Богдан Степанович

21.           

Дячишин Андрій Богданович

Миляник Тарас Богданович

Деленко Олена Вікторівна

Томащик Марія Ігорівна

Чорний Назар Андрійович

Поліщак Ірина Расімівна

22.           

Дуда Роман Ігорович

Кунинець Олена Сергіївна

Лисяк Назар Тарасович

23.           

Закалюк Андрій Євгенович

Куртяк Роман Михайлович

24.           

Зінкевич Ігор Володимирович

Яременко Ярослава Богданівна

Журба Вячеслав Васильович

Товстига Святослав Миколайович

25.           

Зубрицька Богданна Іванівна

Городецька Зоряна Дмитрівна

Чухрай Володимир Зенонович

26.           

Івах Сергій Ярославович

Гусак Юрій Іванович

Нарівна Любов Іванівна

27.           

Колесник Дмитро Євгенович

Лисенко Сергій Васильович

Гущенков Євгеній Валерійович

Стропиш Руслан Ярославович

28.           

Кошулинський Руслан Володимирович

Пелешак Ярослав Антонович

Сидорук Євгенія Сергіївна

29.           

Кузик Євген Станіславович

Бараняк Віктор Андрійович

Данчук Ольга Олегівна

Атталах Нура

30.           

Курочка Андрій Мирославович

Боярський Володимир Михайлович

Березюк Надія Миколаївна

Ємець Оксана Валеріївна

Залізняк Юрій Богданович

31.           

Лесик Володимир Любомирович

Будзан Володимир Іванович

Бабин Андрій Степанович

32.           

Лопачак Маркіян Романович

Усик Олена Петрівна

Лащенко Юрій Сергійович

33.           

Лучишин Володимир Станіславович

Ілик Влада Петрівна

34.           

Мартинюк Юрій Анатолійович

Лігус Марта Ярославівна

35.           

Марусяк Володимир Ярославович

Тимків Мар"яна Володимирівна

Максимів Наталія Романівна

Шаєганрад Лінда Пейманівна

Трофимчук Дарія Володимирівна

36.           

Мелесова-Вальчак Лейла Магомедівна

Дядюра Олександр Сергійович

Созанська Оксана Юріївна

Осика Максим Петрович

37.           

Мельничук Любомир Анатолійович

Федюра Яна Василівна

38.           

Окряк Анастасія Ізидорівна

Копець Соломія Андріївна

39.           

Пак Уляна Ігорівна

Хохла Алла Ігорівна

Горон Марія Степанівна

Беднарський Володимир Вікторович

40.           

Пелех Олена Зінонівна

Іванишин Тарас Володимирович

41.           

Печенко Орест Орестович

Довбуш Олексій Романович

42.           

Посипанко Ольга Іванівна

Гуцол Володимир Тарасович

Опалінська Оксана Ігорівна

43.           

Рудницький Іван Іванович

Лущ Святослав Ігорович

44.           

Сомик Наталія Петрівна

Шевців Марія Мар’янівна 

Іваницький Олег Олександрович

Милян Андрій Олексійович

Лавришин Анастасія Олегівна

45.           

Троць Віталій Іванович

Карп"як Анастасія Орестівна

Смолинець Ярослав Іванович

Завершанюк Роман Романович

Платоненко Олександр Сергійович

46.           

Тягнибок Андрій Ярославович

Новоставський Олег Михайлович

Мужик Михайло Зіновійович

47.           

Федишин Роман Степанович

Стасишин Ольга Ігорівна

Гордієнко Клавдія Максимівна

Кужелюк Юрій Анатолійович

48.           

Хомчин Юлія Володимирівна

Кравчик Орест Романович

49.           

Христенко Вікторія Вікторівна

Паздерський Мирослав Богданович

Шабат Христина Леонідівна

Коропецька Ірина Богданівна

Винничук Роксолана Олександрівна

Баран Юрій Петрович

50.           

Чижишин Марія Анатоліївна

Борисевич Надія Миронівна

Кохалевич Ярослав Володимирович

51.           

Шевців Андрій Володимирович

Зубачик Роман Михайлович

Лега Василь Григорович

Романишин Тарас Миколайович

Сирватка Павло Богданович

52.           

Шевченко Тетяна Григорівна

Хмельовський Максим Михайлович

53.           

Шелестак Наталія Володимирівна

Халілова Олена Михайлівна

Юрковська Галина Ігорівна

Побурко Роман Андрійович

Коваль Назарій Зіновійович

Царьова Галина Миколаївна

54

Шолтис Ігор Вікторович

Горак Роман Ігорович

Лемішко Богдан Юрійович

Роханська Каріна Іллівна

Петрівський Антон Орестович

55

Дідух Анна Володимирівна

Коць Єлизавета Павлівна