Версія для друку

Дуда Роман Ігорович

b_250_0_16777215_00_images_stories_deputaty_8_sklykannia_duda.jpg

Висунутий політичною партією «Європейська Солідарність».

Дата та місце народження

Народився 2.12.1987 року у м. Львові.

Освіта

Вища. В 2009році закінчив ЛНМУ ім. Данила Галицького, стоматологічний факультет;
В 2018 закінчив Львівський університет бізнесу та права, юридичний факультет.
Курси із підвищення кваліфікації у Київському національному економічному університеті ім. В. Гетьмана за програмою «Організація діяльності з управління житловим комплексом» та отримав сертифікат у сфері житлово-комунального господарства. 

Професійна діяльність

Приватний підприємець. Засновник ТЗоВ Управлінська компанія «Наш дім Рясне».

Громадська та політична діяльність

Член політичної партії "Європейська Солідарність".

1. За зверненням мешканців ініційовано капітальний ремонт покрівлі даху будинку №368; частковий ремонт покрівлі даху будинків: № 358б, № 344а.
2. Надано численну кількість консультацій, щодо вирішення питань у сфері ЖКГ.
3. Домігся будівництва дитячого майданчика за адресою вул. Шевченка 386-392 (загальна вартість 350 000 грн) за кошти бюджету міста.
4. Спільно з однодумцями створив Центр допомоги сім’ям загиблих учасників АТО, де надавали юридичні консультації, матеріальну та психологічну допомогу.
5. Виступав за скасування незаконного будівництва сміттєпресувальної станції. Під час цього я став співавтором ухвали про заборону сміттєвих підприємств в промзоні Рясне.
6. У 2018 році відновив стратегічні маршрути з подальшою їх передачею на АТП-1. Так станом на жовтень відновлено маршрут № 49 великогабаритними автобусами, збільшено к-сть великогабаритних автобусів на маршруті 6А.
7. Спільно з активними мешканцями відстояв дитячий садочок №370, на місці якого хотіли розпочати нове будівництво. Станом на сьогодні ЛМР запустила процес відновлення комунального садочку.
8. Ініціював подання петиції щодо вирішення транспортного колапсу в районі Рясне. Лише за тиждень понад 500 мешканців підтримали петицію, що стало поштовхом до напрацювання чиновниками міської ради дорожньої карти.
9. У рамках громадського бюджету здобув перемогу з проектом спортивно-відпочинкової зони в Рясне-1 по вулиці Шевченка, 386-394. Термін реалізації зайняв лише чотири місяці.
10. Заснував громадську організацію «Наш дім Рясне».
11. Разом з волонтерами створили благодійне свято «Святий Миколай на Рясне завітай».
12. Після робочих зустрічей з представниками Шевченківської РДА було відремонтовано міжквартальні дороги в Рясному.
13. Виготовили та безкоштовно роздали близько 15 000 масок і 230 літрів антисептику, поширили ініціативу #FreeMaskLviv Україною.
14. За рік ми подали понад тридцять звернень щодо наболілих питань мешканців – стану доріг, тротуарів, прибудинкових територій, дитячих майданчиків та благоустрою району в цілому.
15. На вулиці Величковського відвели майже чотири гектари землі у постійне використання під заклади освіти.
16. Завдяки Вам здобув перемогу на конкурсі громадських проектів Львова з проектом «Безпечне Рясне. Відеонагляд Рясне-1, Рясне-2, Кам’янка» реалізація якого запланована до кінця поточного року.
17. Започаткував щорічний футбольний турнір – Кубок «Наш дім Рясне». 

Програма депутата, передвиборчі обіцянки та ініціативи

1. Оновлення старих багатоповерхівок та дворів

Всі багатоповерхівки, що побудували 30, 40 чи 50 років тому потрібно відновлювати: ремонтувати дахи і ліфти, усувати аварійний стан усіх комунікацій, утеплювати фасади.
Я знаю, як це робити якісно та швидко, адже працюю з цим щодня.

2. Вирішення проблеми громадського транспорту
У планах – збільшити кількість маршрутів до Рясного. Добирання з інших частин міста до Шевченківського району має бути швидким та зручним. Другий «транспортний пункт» - довести до кінця будівництво дороги з Рясного на Левандівку.

3. Відпочинок для молоді
Хочу створити місця для відпочинку для молоді, яка сьогодні фактично не має куди подітися. Це і спортивні майданчики, і стадіони, і скейт-парки.

4. Будівництво нових комунальних дитячих садочків
У державних садочках є великий брак місць. Я це знаю, бо спільно з активними мешканцями відстоював дитячий садочок №370А, на місці якого хотіли розпочати нове будівництво. Станом на сьогодні ЛМР запустила процес відновлення комунального садочку

5. Покращення екологічної ситуації
У нашому районі є велика кількість промислових виробництв, стихійних звалищ, які щодня у повітря здійснюють викид шкідливих речовин

Помічники-консультанти депутата

1. Кунинець Олена Сергіївна
2 Лисяк Назар Тарасович

Контактні дані і прийом громадян

Прийом громадян:

Другий понеділок місяця, 18:00-20:00, Шевченка, 313, каб. 84
Тел.: 066 277 11 57
Електронна пошта: duda.rom@gmail.com
Посилання на сторінки в соцмережах:
Фейсбук - m.facebook.com/101434048391807
Інстаграм - www.instagram.com/duda_rom/?hl=uk