×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 128
Неможливо завантажити XML-файл
Четвер, 04 лютого 2016 02:00

У Львові представили план зонування Личаківського району

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У Львівській міській раді відбулось публічне представлення в рамках громадського слухання щодоврахування громадських інтересів під час розроблення плану зонування території Личаківського району м. Львова.

Головний архітектор проекту Петро Крупа повідомив, що метою зонінгу є деталізація генерального плану функціонального призначення територій.

На це час уже затвердженими є зонінги чотирьох районів: Залізничного, Шевченківського, Сихівського та Франківського. На черзі - деталізація Личаківського та Галицького районів.

Личаківський район розташований в східній частині Львова. Його межі проходять по магістральних вулицях Б. Хмельницького, Зеленій, Дж. Вашингтона. Зі сходу район межує з територією Лисиничівської та Сорока-Львівської сільських рад, з півночі – з територією Малехівської сільської ради, йдеться у пояснювальній записці плану зонування.

Територія району в проектних межах затвердженого генплану міста становить – 3757,8 га (з Винниківським лісопарком), населення – 85, 3 тисяч мешканців.

Район не має вільних територіальних ресурсів, потенційно придатних для розвитку сільських та промислових територій. Розвиток території згідно з генпланом міста передбачається виключно за рахунок поступової реконструкції територій, які зайняті промисловими та комунально-складськими об’єктами, садово-городніми кооперативами, шляхом зміни їх цільового призначення.

Петро Крупа зазначив, що західна частина території району входить в межі історичного ареалу міста та зони регулювання забудови. Також на цій території розташовані об’єкти природно-заповідного фонду та рекреації: парки «Знесіння», «Погулянка» та Винниківський.

Крім цього містяни, присутні на громадських слуханнях, подали свої зауваження щодо очищення озера в селі Лисиничі та повернення його мешканцям, функціонування історико-архітектурного будівельного плану Львова, можливості змін червоних ліній в межах району, поверховості забудови та перенесення хорди, яка в проекті проходить через парк «Знесіння» та житлові забудови.      

         Додамо, що зустріч мешканців з головним архітектором проекту відбудеться 10 лютого 2016 року в актовому залі Личаківської районної адміністрації (м. Львів, вул. Левицького, 67). Початок о 17.00

Пропозиції просимо подавати до 22 лютого 2016 року через Центр надання адміністративних послуг  до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, каб.539, тел. 032 297 57 63. Відповідальний за організацію розгляду пропозицій — Файфурка О. С.

Читати 3956 разів Останнє редагування Четвер, 04 лютого 2016 12:40