×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 126
Версія для друку
П'ятниця, 15 січня 2016 02:00

У Палаці мистецтв відкривається виставка художниці з Білої Церкви

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У Львівському палаці мистецтв відбудеться відкриття виставки «Жар-Птиця з одним крилом» відомої художниці з Білої Церкви Наталії Чернової. Про це під час прес-конференції повідомив депутат Львівської міської ради, меценат Роман Грицевич.

«Вперше побачив картини пані Наталі у книзі «Мистецький Олімп», де вони були розміщені. Тоді виникла ідея організувати виставку чудових картин Наталії Чернової у Львові. Її роботи надзвичайні, красиві, витончені. Художниця зображує біблійні мотиви, лики святих, поєднуючи їх з традиційним петриківським розписом», - розповів Роман Грицевич.

З слів Наталії Чернової, доля привела її в мистецтво тернистою стежкою. Переживши жахливу трагедію, втративши руку, завдяки вірі вона знайшла в собі сили жити далі і нести людям радість. До того Наталія ніколи не малювала і не мала художньої освіти. Тепер художниця автор десятка картин, і вже більше 10 років її твори прикрашають виставки декоративно-ужиткового мистецтва, Різдвяні та Великодні вернісажі, виставки в різних містах України.

На думку Галини Бойко, подруги художниці, Наталя Чернова заповнила ту нішу, якої не вистачало в українському живописі.

«Ми усі знаємо Катерину Білокур, Марію Приймаченко, але чогось нового в цьому жанрі останнім часом не з’являлось. На мою думку, академічна освіта дає хороших живописців, але вони дещо, мабуть, втрачають свій голос. А у Наталі є свіжість, своє сприйняття і бажання по-своєму подати на полотні біблійні мотиви».

Своє покликання художниця відкрила завдяки Благодійному фонду «Калина», куди принесла свої перші малюнки, де знайшла своїх вчителів. Тепер Наталія сама навчає дітей малюванню у Православній недільній школі при Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Біла Церква.

Додамо, відкриття виставки відбудеться о 17.00 год. у Львівському палаці мистецтв за адресою вул. Коперніка, 17.

Читати 1937 разів Останнє редагування Понеділок, 18 січня 2016 10:23