×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Лопачак Маркіян Романович

b_210_288_16777215_00_images_stories_deputaty_7_sklykannya_111.jpg

Депутат Львівської міської ради 7-го скликання.
Висунутий міською організацією політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода».
Виборчий округ № 1
Член постійної комісії із питань фінансів та планування бюджету
Дата та місце народження:

Народився 10 червня 1980 року в м. Львові. Громадянин України.

Освіта:

Вища. 2004-2007 – Львівська державна фінансова академія, спеціальність «Фінанси»;
1999-2004 – Львівський державний інститут фізичної культури, спеціальність «Реабілітація».

Професійна діяльність:
Збройні Сили України, старший сержант.
2014-2014 – народний депутат Верховної Ради України VII скликання;
2011-2014 – фізична особа-підприємець;
2008-2012 – ТзОВ «Галмод», менеджер з логістики;
2007-2008 – ТзОВ «Оптика-3», заступник директора;
2004-2007 – школа св. Софії, вчитель фізичного виховання ПНВЗ I ступеня.

Громадська та політична діяльність:
Безпартійний.
1998-2015  – член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»;
2013-2014 – голова фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді;
2006 -2014 – депутат Львівської міської ради.

Сімейний стан:
Одружений, виховує двох доньок.


22.12.2016 Щодо діяльності ТзОВ «Грінера Україна»
22.12.2016 Щодо надання інформації про будівлю на вул Шевченка,327- г
01.12.2016 Щодо інформації про земельну ділянку на вул Шевченка, 327г
01.12.2016 Щодо відновлення трамвайного маршруту № 3 
10.11.2016 Щодо стану приміщень на вул Валовій, 2
15.09.2016 Щодо орендування приміщень у центрі м.Львова 
15.09.2016 Щодо приватизації приміщень ЛКП «Львівелектротранс»  
15.09.2016 Щодо використання прибудинкової території мешканцями на вул. Шептицьких 
15.09.2016 Щодо місць вивезення ТПВ  
15.09.2016 Щодо суми коштів для відновлювальних робіт на міському сміттєзвалищі 
15.09.2016 Щодо можливості участі «Львівспецкомунтрансу» у проекті «Програми розвитку муніципальної інфраструктури України»
26.05.2016 Щодо перевірки формування порядків денних пленарних засідань ЛМР
01.12.2015 Щодо знищення меморіальної дошки на честь Д.Донцова на вул.Лисенка
01.12.2015 Щодо можливості створення більшості між "Самопоміччю" та "Опозиційним блоком" у Дніпропетровській міській раді 


1) Ждан Олена Петрівна
2) Рудницький Юлій Ігорович
3) Самагальський Яромир Мирославович
4) Кравець Тарас Мирославович

Адреса: м. Львів, пл. Ринок, 1, 219а каб.
Дні прийому Кожен вівторок місяця
Час прийому 09:00-11:00

Відповідно до п.5 ст. 8 Регламенту Львівської міської ради 7 скликання депутати Ради зобов’язані щороку до 31 березня подавати до секретаріату Ради звіт про свою роботу за минулий рік".
Звіт про роботу за 2016 рік буде опубліковано не пізніше 30 квітня 2017 року.

 

 

 

Новини депутата
11.10.2016   З ініціативи депутатів у Львові збудують пам’ятник ветерану ОУН-УПА
15.03.2017   «Свобода» у Львівській міській раді : «Події на "Кривому Торці" — це вирок для цієї влади»
23.03.2017   “Лише маркування триколором товарів з Росії на сьогодні не досить!”, - голова фракції ВО Свобода у Львівській міській раді Маркіян Лопачак
06.04.2017   Фракція ВО «Свобода» у Львівській міській раді вимагає повної відмови від рішення про впровадження абонплати за газ
27.04.2017   Маркіян Лопачак: «Зв’язковій Романа Шухевича Ользі Ільків придбають квартиру за кошти обласного та міського бюджетів»
29.06.2017   Маркіян Лопачак: «Львівська «Свобода» категорично проти перенесення Академії Сухопутних військ зі Львова»