×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл
Четвер, 30 квітня 2015 03:00

Ще один об’єкт нерухомості продадуть з аукціону

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Депутати під час пленарного засідання ухвалили рішення приватизувати способом продажу на аукціоні нежитлові приміщення на вул. Є. Коновальця, 88. За відповідне рішення проголосувало 66 депутатів.

Зі слів Ірини Шалаковської, під час засідання комісії комунальної власності і майна було прийняте рішення продати це приміщення на аукціоні і таким чином поповнити міську скарбницю, позаяк передача будинку ЖЕКу, який вже має на балансі інші приміщення, є економічно невигідним місту.

Втім, на думку Ірини Шалаковської, в час економічної кризи приміщення в центральній частині міста краще законсервовувати або віддавати в довгострокову оренду і, таким чином, отримувати надходження коштів до бюджету .

У свою чергу депутат ЛМР, заступник голови комісії комунального майна та власності Роман Грицевич пояснив, що приміщення перебувало на балансі ЛКП «Львівський ліхтар», але узгодженим рішенням депутатського корпусу та міського голови Андрія Садового було вирішено виставити його на продаж з аукціону.

«Я вважаю, що це правильне рішення. Адже місту вигідно продати це приміщення на аукціоні і отримати за нього великі кошти, які потім можна буде спрямувати на ремонти доріг або соціальні проекти. Сподіваюсь, що охочих купити цей будинок буде багато, адже він розташований в центральній частині міста і є в досить непоганому стані», - зауважив Роман Грицевич.

Після ухвалення цього рішення управління комунальної власності розпочне процедуру підготовки об’єкта до приватизації способом аукціону, а це нежитлові приміщення 1-го поверху та мезоніну загальною площею 125,9 м2.

Додамо, приміщення, що виставляються на аукціон знаходяться у старовинному будинку, який був збудований ще у 1904 – 1905 роках архітектором Михайлом Маковичем.

Читати 2461 разів Останнє редагування Четвер, 30 квітня 2015 18:34