×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл
Четвер, 30 квітня 2015 03:00

У Львові формують додатковий перелік майданчиків та шукають приміщення для новостворених громадських організацій

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

На засіданні комісії молодіжної політики, спорту і оздоровлення ЛМР депутати розглянули додатковий перелік дитячих та спортивних майданчиків, які необхідно встановити у місті Львові.

Зі слів голови комісії Остапа Іваськевича, на минулому пленарному засіданні уже була прийнята ухвала про розміщення дитячих та спортивних ігрових майданчиків на території м. Львова. Проте під час обговорення цього питання деякі міські обранці запропонували доповнити цей перелік новими адресами.

« Натомість ми вирішили на наступному пленарному засіданні погодити ще одну ухвалу з цього питання, позаяк до нас майже щодня звертаються мешканці міста з проханням встановити або полагодити дитячі або спортивні майданчики біля їх помешкань. До прикладу, сьогодні надійшло три звернення від містян та депутатський запит Андрія Якиміва, який піднімав цю проблематику ще на пленарному засіданні 23 квітня. Йдеться про район вулиць Погідна – Нафтова, в якому справді необхідно встановити майданчики, щоб діти мали де проводити своє дозвілля», - зазначив депутат.

Крім цього, до комісії молодіжної політики, спорту і оздоровлення звернувся керівник громадської організації «Легіон патріотів «Галичина» Нодар Каралашвілі. З його слів, на базі гімназії «Євшан» ця організація проводять військово-патріотичне виховання підлітків 14-18 років. Також вихованці організації працюють волонтерами, допомагаючи воякам АТО. Але, у зв’язку з розширенням діяльності та збільшенням чисельності учасників, гостро постає проблема приміщення для «Легіону патріотів «Галичина». Як варіант Нодар Каралашвілі запропонував колишнє приміщення будинку культури працівників заводу «ЛОРТА», що на вулиці Патона. Втім, з його слів, керівництво відмовляється йти на співпрацю, мотивуючи непридатними умовами для дітей.

«Ситуація з цим будинком культури непроста, він не перебуває на балансі міста, - коментує Остап Іваськевич, - а тим часом приміщення пустує, руйнується, опалення відключене, розбиті шибки. І в той самий час дитячі та молодіжні організації не мають куди подітись. Мало того, в цьому приміщенні є бомбосховище на 3 тисячі осіб, що в час війни є надзвичайно важливим».

У підсумку члени комісії та керівник управління сім»ї, молоді та спорту Володимир Шнайдер прийняли рішення направити звернення до директора департаменту гуманітарної політики ЛМР Галини Слічної щодо вивчення цього питання та провести спільне виїзне засідання у культурно-туристичному центрі «Левандівка», яке може стати альтернативним варіантом для розміщення громадської організації.

Читати 2195 разів