×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл
Вівторок, 28 квітня 2015 03:00

«Старші люди - це мудрість, а молодість - це рух!»

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У Львівській міській раді відбулось представлення освітньої програми «Соціальний простір» для людей літнього віку від ГО «Золоті роки».

“Соціальний простір” – соціально-навчальна програма, створена з метою залучення активних львів’ян літнього віку, представників ГО, керівників центрів дозвілля, що працюють в напрямку роботи з людьми літнього віку. До організації програми будуть залучені найкращі викладачі та андрогоги-практики Львова.

Як зазначив начальник відділу громадського партнерства Львівської міської ради Орест Файфурка:

«Освітня програма «Соціальний простір» - цікава тим, що дасть можливість людям літнього віку отримати корисні знання та заново проявити себе. Більше того, ці люди, які мають великий багаж знань та енергію для втілення своїх ідей, після завершення даної Програми, зможуть навчати та організовувати інших. Таким чином, в перспективі, місто зможе отримати цілу мережу дієвих центрів дозвілля для літніх людей.

Організатор навчань, керівник ГО «Золоті роки» Людмила Гришко розповіла:

«Програма створена для активних пенсіонерів, що бояться монотонного життя. В новій програмі будуть залучені керівники центрів дозвілля, що працюють у напрямку роботи з людьми літнього віку. До організації програми залучені найкращі викладачі та андрогоги-практики Львова. Основними темами навчання є: психологія, комп’ютерні технології, лідерство, юридична консультація, зустріч з цікавими людьми. Ми впевнені, що навчання для літніх людей стане корисним та пізнавальним»

Навчання відбуватимуться у Львівській обласній універсальний бібліотеці із травня по червень місяця включно.

Як сказав директор Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки Іван Сварник:

«Мені дуже приємно, що у приміщенні Львівської обласної бібліотеки для літніх людей організовують такі навчання. . Пенсіонери є дуже цілеспрямованими , наполегливими людьми. Для нас важливо залучати літніх людей у громадське життя, де вони отримають нові можливості та корисну інформацію»

Публічне представлення освітньої програми «Соціальний простір» відбудеться 30 квітня о 16.30 у приміщенні Львівської обласної бібліотеки, пр. Шевченка,13. Запрошуємо всіх бажаючих!

Читати 3355 разів