×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Версія для друку
Понеділок, 27 квітня 2015 03:00

У Львові обиратимуть Почесних Амбасадорів міста

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Депутати Львівської міської ради на пленарному засіданні ухвалили програму «Почесні Амбасадори Львова». Відповідно до ухвали, метою програми є виведення Львова на світовий ринок ділового туризму, а основним завданням - об’єднання навколо місцевого ринку бізнесового туризму фахівців науки, політики, бізнесу, інформаційних технологій та культури.
Список номінованих кандидатів на почесне звання Амбасадора формує ЛКП «Агенція з підготовки подій». А згодом на основі сформованого списку, протягом одного місяця з моменту завершення строку подання інформації про номінантів, відбір Амбасадорів здійснює спеціально утворена комісія.
Щодо кандидатів, то їх можуть номінувати виші, суб’єкти туристичної діяльності, громадські організації, спілки. Критерії відбору кандидатів - тісний зв'язок з м. Львовом: народження, проживання, важливий внесок у розвиток і збереження історичної спадщини міста. До уваги будуть братись і особисті та професійні якості потенційних Амбасадорів.

На думку голови комісії з питань контролю за ефективністю виконання програм розвитку міста та рішень ради Андрія Карбовника, ця програма може бути дуже корисною для міста, адже обиратимуть авторитетних людей, які будуть рекламувати Львів для розвитку індустрії ділової гостинності.
«У Львові народилось і проживає багато відомих людей, які є фактично обличчям міста, і які мають високу репутацію. На мою думку, Амбасадорами мають бути люди з різних сфер – науковці, письменники, музиканти, а не політики. Наприклад, серед кандидатур, які могли б гідно представити Львів міг би бути Мирон Угрин - почесний президент Асоціації імплантологів України, доцент кафедри ортопедичної стоматології ЛНМУ ім.Данила Галицького», - зазначив Андрій Карбовник.

Почесне звання «Почесний амбасадор Львова» надається на два роки. Відбір Амбасадорів здійснюється з розрахунку : 40% - науковці, 60 % - інші сфери діяльності.

Для реалізації програми запропоновані певні заходи: подання пропозицій номінантів на здобуття звання «Почесний Амбасадор Львова», відбір кандидатів, розробка символів, урочисте нагородження почесним званням. І, найголовніше – залучення почесного амбасадора Львова до промоції м. Львова на світовому та вітчизняному ринку ділового туризму.

Читати 1445 разів Останнє редагування Вівторок, 28 квітня 2015 09:41